Aplikator wieloigłowy Lyapko „Malec” 3,5 - 3,5x8 cm

L MATA MALEC

Parametry techniczne:
♦ wymiary – 35×80 mm;
♦ odstępy miedzy igłami – 3,5 mm; 
♦ ilość igieł – 168; 
♦ skład igieł: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro; 
♦ podstawa: guma medyczna
♦ dostępne kolory: granatowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony.

More details

25,00 zł tax incl.

More info

Kolory aplikatorów są wybierane wysyłane losowo. Na życzenie klienta, istnieje możliwość wysłania aplikatora w wybranym przez niego kolorze , jeżeli jest on dostępny na magazynie w momencie realizacji zamówienia

Do każdego zamówienia nieodpłatnie dołączamy książeczkę „Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania”, gdzie bardzo szczegółowo opisana jest istota powierzchniowej terapii wieloigłowej, mechanizmy działania aplikatrorów wieloigłowych, wskazania do stosowania w/w terapii oraz szczegółowy opis przeprowadzania zabiegów przy konkretnych dolegliwościach.

ZASTOSOWANIE
Aplikator wieloigłowy dr Lyapko „Malec” 3,5 Ag stosuje się w nagłych (nie cierpiących zwłoki) przypadkach: przy bólach serca, skurczach oskrzeli lub w celu usunięcia ostrego bólu. Aplikator sprawdza się dobrze w walce z katarem i zapaleniem zatok. Wygodny do długotrwałego oddziaływania na miejsca chronicznego bólu oraz strefy największego umiejscowienia punktów akupunkturowych. Może być mocowany przy pomocy paska, elastycznego bandażu lub opaski uciskowej. Jest poręczny, więc ciągle można go nosić przy sobie w torebce lub kieszeni.

UTRZYMANIE W CZYSTOŚCI I DEZYNFEKCJA

W warunkach domowych — zaleca się mycie aplikatora przy pomocy mydła w płynie i bieżącej wody oraz wysuszenie po umyciu strumieniem gorącego powietrza (suszarką).

W placówkach leczniczych do sterylizacji aplikatorów używa się powszechnie stosowanych preparatów medycznych do dezynfekcji powierzchni sprzętu.

Przy poprawnym korzystaniu aplikatora jego termin przydatności stanowi 5-7 lat.

Accessories