Akupunktur / Dry Needling

Kolmio Punktoskop

AM12

KOLMIO PUNKTOSKOP to elektroniczny wykrywacz punktów akupunktury (słowo "punktoskop" oznacza właśnie wykrywacz punktów). Umożliwia lokalizację punktów na ciele i na uchu, można go stosować indywidualnie oraz wykrywać punkty na innej osobie.

More details

Warning: Last items in stock!

600,00 zł tax incl.

More info

Aparat do lokalizacji punktów wykorzystuje zmiany w oporności i pojemnosci skóry w okolicach punktów akupunktury, a także zjawisko półprzewodnictwa. Dzięki temu punkty sa lokalizowane bardzo precyzyjnie i z dużą łatwością.

Użytkownik ma możliwość obserwowania zmian charakterystyki elektrycznej skóry podczas prowadzenia elektrody cznynnej w okolicy punktu. Regulowana czułość wykrywacza pozwala z dużą precyzją umiejscowić punkt. Trafienie w punkt jest sygnalizowane dźwiekiem oraz jasną diodą LED.

Podczas wyszukiwania własnych punktów akupunktury znakomicie sprawdza się wbudowana elektroda bierna - w postaci blaszki owiniętej dookoła aparatu. Przy lokalizacji punktów akupunktury na innej osobie przydatna jest dodatkowa elektroda bierna podłączana do gniazdka w aparacie.

Dzięki tej elektrodzie użytkownik aparatu nie znajduje się pod działaniem prądu wykrywacza punktów.

KOLMIO Punktoskop zasilany jest dwoma bateriami litowymi CR2032.

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...