Sklep internetowy, działający pod adresem www.igly.net, prowadzony jest przez firmę 

TCM Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie al.NMP 77/17

Nip 573-288-30-65
Regon 367366805


REGULAMIN SKLEPU

 1. Sklep internetowy www.igly.net prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet

 2. Zamówienia przyjmowane są na stronie www.igly.net

 3. W wyjątkowych przypadkach przyjmujemy również zamówienia
  • telefonicznie    +48 34 366 25 78
  • faxem             +48 34 366 25 87
  • sms-em           +48 696 495 817
  • e-mailem         biuro@igly.net

 4. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:
  • w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - po weryfikacji zamówienia
  • w przypadku płatności przelewem - po wpłynięciu na konto bankowe należności wynikającej z wartości zamówienia
  • w przypadku zamówień płatnych kartą kredytową - w chwili autoryzacji karty

 5. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności całości lub części
  towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

 6. W przypadku wyprzedaży lub sprzedaży promocyjnej do której przeznaczona jest ograniczona liczba towarów - realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

 7. Na żądanie klienta jest wystawiana faktura VAT pod warunkiem podania przez zamawiającego wszystkich danych do faktury. Faktura VAT jest wystawiana w dniu wysyłki.

 8. Klient może anulować zamówienie lub wprowadzić zmiany tylko do momentu wystawienia faktury VAT telefonicznie pod numerem +48 34 366 2578 lub +48 696 495 817 lub Faxem pod numerem +48 34 366 25 87. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
   
 9. Standardowo wszystkie przesyłki wysyłamy kurierem.
  Koszt dostawy KURIEREM jest stały (niezależny od wielkości zamówienia i ilości paczek) i wynosi zawsze:
  - przy przedpłacie na konto (płatność online) - 16,00 zł
  - płatność kartą płatniczą za pomocą PayU (płatność online) - 16,00 zł
  - przy przesyłce pobraniowej (płatność przy odbiorze) - 20,00 zł
  Koszt przesyłki jest doliczany automatycznie po wybraniu sposobu zapłaty (płatność przy odbiorze lub online).

  Na życzenie klienta zamówienie możemy wysłać Pocztą Polską (paczką lub listem poleconym). Koszt przesyłki pocztą zostanie podany po kontakcie mailowym lub telefonicznym.
   
 10. Czas dostawy do klienta zamówionego towaru (od momentu wysłania):
  - przesyłka kurierska  - 1 dzień roboczy
  - przesyłka pocztowa priotytetowa  - 2 dni robocze
   
 11. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w internetowym sklepie www.igly.net bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, uszkodzony a w przypadku towarów zapakowanych sterylnie - nie otwierany!!!

 12. Nie można zwrócić częściowej zawartości opakowania. Należność za zwracany towar (bez kosztów przesyłki) zwracamy w ciągu 7 dni roboczych licząc od momentu otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem , na wskazane przez klienta konto bankowe, po weryfikacji zawartości zwracanego towaru pod kątem nieużywania i nieuszkodzenia. Sklep www.igly.net nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

 13. Zwracany towar należy odesłać na własny koszt wraz z kopią dowodu zakupu na adres firmy :

  TCM Poland Sp. z o.o.
  42-217 Częstochowa
  al.NMP 77/17
  Z dopiskiem "zwrot".

 14. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne lub stwierdzi niezgodność otrzymanego towaru z zamawianym powinien odesłać go przesyłką pocztową na nasz adres TCM Poland Sp z o.o. z siedzibą w Częstochowie al.NMP 77/17. Sklep www.igly.net  nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep www.igly.net zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę lub paragon oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 5 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

 15. Wszystkie ceny podawane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep www.igly.net zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 16. Dokonując zakupów w sklepie www.igly.net klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, w celu założenia konta Klienta i realizacji zamówień.Podstawę przetwarzania danych osobowych stanowi art. 23 ust. 1 pkt 3 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

  Informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych, każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia założenie konta i realizację zamówień.

 17. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A

 1. Dostępne formy płatności:

  Karty płatnicze:
  * Visa
  * Visa Electron
  * MasterCard
  * MasterCard Electronic
  * Maestro 

 2. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.  

 3. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia musi być wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.